בניית אתרים
קידום אתרים
אחסון אתרים
כתיבה שיווקית
קורס קידום אתרים
המלצות לשיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט
פרסום באינטרנט
אודות
צור קשר

 

קידום אתרים - לך תקדם!

 

עדיין לא מבינים את כל "הרעש" סביב הנושא של קידום אתרים? כדאי שתתחילו להבין ומהר! בכל רגע נתון מתווספים עוד ועוד אתרים חדשים לרשת האינטרנט העולמית וכן עוד ועוד אתרים חדשים בעברית וכמו כן, בכל אתר קיים מתווספים עוד ועוד עמודים (מאמרים, חדשות, כתבות תוכן, מסזקים, קטעי וידיאו ועוד). התחרות על ליבו של הקורא הישראלי היא תחרות אכזרית. כל תחום וכל נושא נמצא במצב של תוכן עודף. אם תקישו את הצירוף "מתחתנים" במנוע החיפוש גוגל תגלו שיש לכם קרוב ל-250.000 אופציות חיפוש! זה המון! אנשים בכלל לא מנסים יותר מחצי העמוד הראשון המוצג להם. אם אתם לא תהיו לפחות בעמוד הראשון של מנוע חיפוש, איש לא יגיע לאתר שלכם גם אם הוא האתר היפה ביותר, המעוצב בצורה חדשנית ביותר, אתר בו כותבים המומחים המוערכים ביותר בתחום... אם אנשים לא ידעו שהוא קיים הם לא ידעו שהם מפספסים... לכן, קידום אתרים משמש אתכם בדיוק לצורך כך - קידום אתרים זו הדרך שלכם לעמוד הראשון של תוצאות החיפוש במנועי החיפוש.

 

קידום אתרים באופן עצמאי:

מאחר והנושא של קידום אתרים הוא נושא כל כך נגיש (יש המון מידע אודות התחום של קידום אתרים באינטרנט, יש ספרות מקצועית וכן קורסים, הרצאות, סמינרים וימי עיון מקצועיים בתחום), אנשים רבים עוסקים בניהול אתר תוך כדי פיתוח הערוץ של קידום אתרים במקביל. קידום אתרים כהלכה מתבצע בשני מישורים מרכזיים: מישור ראשון של קידוםאתרים באינטרנט הוא קידום באמצעות טקסט מה שמכונה בש/פה המקצועית קידום ארגני (טבעי), כך שכאשר אדם מחפש תחום מסויים, מילה או צירוף, והאתר עוסק בנושא זה באופן ישיר או עקיף, מנוע החיפוש יהיה מסוגל לבצע את ההצלבה ביתר קלות.

 

לדוגמה: אם האתר שלכם עוסק ברפואה אסתטית ויש עמודים מסודרים עם כתבות ומאמרים מקצועיים בתחום של "ניתוח פלסטי" אז כאשר גולשים יחפשו במנועי החיפוש "ניתוחים פלסטיים" מנוע חיפוש מייד יתעדף את האתר שלכם. הערוץ השני של קידום אתרים, הערוץ המשמעותי ביותר והקשה יותר לביצוע הוא ניהול קמפיינים ממומנים, היינו פתיחת חשבון פרסום במנוע החיפוש (בארץ משתמשים בכלים של מנוע החיפוש גוגל). על פי מודל זה של קידום אתרים, בכל פעם שמנוע החיפוש מפנה גולש לאתר - אתם משלמים לו סכום אותו אתם קובעים כל עוד הוא מעל המינימום שהמנוע מציב.


קידום אתרים באמצעות חברות חיצוניות ונותני שירות פרטיים:

אם תחפשו חברות או עצמאים אשר מציעים שירותי קידום אתרים באינטרנט תגלו שהרשימה היא ארוכה והיא אף הופכת ארוכה יותר ויותר במשך הזמן. קידום אתרים באינטרנט הפך מקצוע מבוקש ביותר בעיקר בקרב צעירים אשר גדלו עם מחשב ותרבות הגלישה ברשת נהירה להם עוד מילדות. קידום אתרים באינטרנט הפך מקצוע כל כך מבוקש עד כי גם במשרד העבודה זיהו את הפוטנציאל והחלו לפתוח מסלולים להכשרת עובדים, בעיקר אקדמאים, לעסוק בתחום. לצד משרד העבודה והרווחה. ישנם כיום כמה מוסדות פרטיים אשר מכשירים את הדור הבא של מקדמי אתרים או כפי שהם מכונים בכל העולם - אנשי SEO אשר יעסקו בקידום אתרי אינטרנט המצטרפים לרשת על בסיס יומי.