בניית אתרים
קידום אתרים
אחסון אתרים
כתיבה שיווקית
קורס קידום אתרים
המלצות לשיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט
פרסום באינטרנט
אודות
צור קשר

 

אחסון אתרים ואחסון פירסומות אינטרנט

 

התפתחות האינטרנט וההתפשטות המיידית שלה בארץ הביאה לצמיחה של כל תעשיית המשנה שלה ובין היתר החלו להפתח ולשגשג חברות הנותנות שירותי בניית אתרים, הפקת תכנים לאתרי אינטרנט, עיצוב בניית אתרים, פתרונות אחסון אתרים ועוד.

 

אחסון אתרים הוא שלב קריטי עליו חייבים לחשוב כאשר מעוניינים להעלות אתר חדש לרשתאו לחילופין להרחיב אתר קיים. בכדי שאתר יגיע לרשת האינטרנט הפתוחה לכלל ציבור הגולשים, האתר חייב להיות מאוחסן על גבי שרת ולכן כאשר מדובר על אחסון אתרים - מדובר על פתרונות של שרתים. שרתים יכולים לספק פתרונות לכמה וכמה אתרים בו זמנית לכן חברות אשר רוכשות שרתים מציעות לחברות קטנות המפעילות אתרים ופורטלים שירותי אחסון אתרים בתשלום. שירותי אחסון אתרים בתשלום קיים בכל מדינה בה פועלת רשת אינטרנט. שרתים הם מצרך חשוב ולכן יקר אם כי יש כיום חברות רבות אשר מתחרות על הזכות לספק לכם שירותי אחסון אתרים ולכן התעריפים הם סבירים (בסביבות ה-3$ ליום אחסנה). כמובן שכל חברה המעניקה שירותי אחסון אתרים מעמידה לרשות הלקוחות חוזה אישי משלה אם תנאים ותקנון ברורים לגבי המחוייבות של החברה כלפי הלקוח בכל הקשור לתקלות טכניות וכן תקופת החוזה ובעיקר מחוייבות הלקוח להשאר באותה בחרת אחסון אתרים היא בהתאם לתנאים עליהם חתם כשהצטרף.

 

לא רק אתרים צריכים להיות מאוחסנים על גבי שרתים, גם באנרים (פרסומות) צריכות להיות מגובות בכדי שגולשים יוכלו לראות אותן ובעיקר בכדי שיוכלו להכנס למיני סייט, להרשם, להשאיר פרטים או לרכוש מוצרים ישירות דרך האתר (הפירסומת המשודרת באתר). אחסון אתרים הוא לכן נמדד על פי משקל הקובץ. ככל שפרסומת או אתר שוקלים יותר, ככל שיש יותר תמונות, יותק קבצי וידיאו וסאונד, כך הקובץ ישקול יותר ולכן התעריב עבור אחסונו יהיה גבוה יותר ולהיפך.

 

פרט למודל של אחסון אתרים בתשלום יומי קבוע בהתאם לחוזה אישי בין חברת אחסון אתרים לבין הלקוח, ובהתאם כמובן למקל הקבצים, קיים מודל של אחסון אתרים על גבי שרתים בחברות אשר עובדות בשיתוף עם מנועי חיפוש כך שהן בעצם מעניקות ללקוחות שירותי אחסון אתרים ללא תשלום ולעיתים אף ללא מחוייבות אבל זאת בתמורה לכך שבאתר המאוחסן על גבי השרת, יופי קישור לפרסומות של מנוע החיפוש גוגל. מודל זה הוא רווחי עבור חברות האחסנה או כפי שקוראים להם בשפה המקצועית - חוות שרתים מאחר והן נשענות על המודל העסקי הבא: הן רוכשות שרתים ומתחזקות אותם, הן מציעות ללקוחות שירותי אחסנה בחינם אין כסף כך שיש להם הרבה לקוחות חדשים ומנוע החיפוש משלם להן, לחברות אחסון אתרים, כספים על השימוש.

 

רוצים ללמוד עוד פרטים על התחום של אחסון אתרים? רוצים לברר פרטים של חברות אחסון אתרים כולל הצעות מחיר לאחסון יומי? הקישו במנועי החיפוש את הצירוף "אחסון אתרים" ותתחילו לברר פרטים בתוך שניות.