בניית אתרים
קידום אתרים
אחסון אתרים
כתיבה שיווקית
קורס קידום אתרים
המלצות לשיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט
פרסום באינטרנט
אודות
צור קשר


 

5 עקרונות של פרסום באינטרנט

 

אנחנו שומעים על כך שהפרסום באמצעות האינטרנט עובד ואף מפתיע מידי יום ושלא משנה מה סדר גודל החברה שלכם, במה אתם עוסקים ומה תקציב הפרסום העומד לרשותכם - פרסום באינטרנט יכול למנף אתכם והוא יכול למנף אתכם בגדול! לכן, חשוב להשקיע ולפתח ערוץ של פרסום באינטרנט אבל תחילה - חשוב לקרוא את המאמר הבא בנושא פרסום באינטרנט - חמשת העקרונות המובילים.

 

פרסום באינטרנט - קצר ולעניין:

האינטרנט היא מדיה תזזיתית, הכל קורה מאוד מהר. הגולשים ממהרים מעמוד לעמוד והם חשופים לכל כך הרבה גירויים... בכדי להגיע אליהם צריך להיות קצרים, ענייניים או במילים אחרות ממוקדים.

 

פרסום באינטרנט - יופי מוכר:

להעלות פרסום באינטרנט שמורכב מטקסט (גם אם הוא הטקסטהכי מעניין שיש) ללא עיצוב גרפי מרשים זהפשוט חסר טעם. הגולשים סורקים את עמודי האינטרנט בעין.

 

פרסום באינטרנט - מקוריות בבקשה:

גולשי האינטרנט נחשפים כאמור לכל כך הרבה מסרים בעת הגלישה שהם כבר הופכים אטומים למסרים חדשים. כדי לשבור את הקרח - עליכם להפגין יצירתיות בכל מחיר.

 

פרסום באינטרנט - צרו הזדמנויות בלעדיות:

דווקא בגלל שאנשים ממהרים לגלוש לעמוד הבא,לאת רהבא, לעבור לעיסוק הבא... אתם חייבים להניע אותם לפעולה כך שהם יגיעו מהפרסומת היישר לעמוד הנחיתה. הבטיחו מבצע חם, מתנה, הנחה... כל דבר שהוא 'רק היום', 'עד סוף המלאי' וכיו"ב כדי לזרז אותם.

 

פרסום באינטרנט - תתחדשו ותחדשו:

פרסום באינטרנט שונה מפרסום בעיתון או ברדיו... אנשים נכנסים לאתרי אינטרנט על בסיס יומי והם משתעממים מהר יותר מפרסומות. בכדי לא לאבד עניין, עליכם להחליף את הבאנר או לפחות להחליף את האימג'ים (התמונות) על בסיס שבהועי. מומלץ אףלעצב כמה גירסאות ולהחליף (לעשות רוטציה) בין הפרסומות השונות על בסיס יומי בכדי לגוון.